Peaaegu märts

Hei! Olen jälle oma blogindusega natuke kolinud, sest eelmise variandiga ei olnud ma eriti rahul. Seega otsisin uut lahendust ning kuna koduleht on valmimisel, siis kirjutan esialgu siin.

Talveperiood on möödunud tempokalt. Ausalt öeldes ei mahugi pähe, et juba on peaaegu märts ning vähem kui kuu aja pärast on minek hooaja esimesele võistlusele. Füüsilise treeningud on läinud hästi, kuid tean, kuhu ma jõuda tahan ning et sinna on veel pikk maa minna. Aga sellegipoolest olen õnnelik, et purjetamishooaeg juba vaikselt pihta hakkab.

Märtsi lõpus toimub juba tuttavaks saanud Palma de Mallorcal Euroopa Meistrite sarja 1. etapp. Lähme sinna nädalake varem, et paadiga jälle sina peale saada ja võistluseks ette valmistuda. Vaatan kodus oma uusi reisikotte ja ootan õhinal, et saaks hakata laagrite jaoks asju pakkima. Viimasest korralikust välislaagrist/võistlusest on ju peaaegu aasta möödas.

Olen selle aasta jooksul jõudnud läbida päris mitu erinevat motiveerituse etappi. Kaalusin sportlaskarjäärist loobumist ja ka klassivahetust. Viimast neist ei ole ma tuleviku mõttes kindlasti maha matnud, kuid üks olümpiatsükkel korraga ning seekord jätkan ikka oma tuttavas klassis Laser Radial Tokyo 2020 olümpiamängude suunal. Selles otsuses ja oma motiveerituses pole ma kunagi varem kindlam olnud. Seega ootan põnevusega, mida järgmised neli aastat endas peidavad!

Teile aga ilusat esmaspäeva ning nautige sportimist! 🙂

SHARE:


0 comments so far.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *