Inspiratsiooni jagamas

Täna oli mul äärmiselt tore võimalus käia noortele kooliõpilastele oma sportlase “ametist” rääkimas. Kutsujaks oli Kiili Kool ning rääkisin 9. ja 8. klassi õpilastega. Rääkisin enda sporditeekonnast, miks on sportlane kihvt olla ning kuidas sport mind inspireerib.

Kuigi purjetamine kui sport on ehk enamikele veel natuke tundmatu, siis usun, et selle erinevate aspektidega saavad end samastada kõik. Andsin noortele nõu, et nad leiaks selle millegi, mis just neid kõnetab ja silmad särama paneb. Et nad näeksid vaeva just nende eesmärkide nimel, mille nad ise valivad. Sest kui sa teed midagi kellegi või millegi muu pärast, siis sa ei anna endast 100%. Kui aga tead, et antud tegevus, mis vahel võib ka olla natuke ebamugav või ebameeldiv, viib sind sinu eesmärgile lähemale, siis annad seda tehes endast ikkagi maksimumi. Ja oluline ongi kogu aeg endast parim anda, see on ainus viis oma eesmärkidele lähemale jõuda.

“If your dreams don’t scare you they’re not big enough” – Ellen Sirleaf

Ja viimaseks ning minu arust kõige olulisem on unistada suurelt ning seada endale isegi võimatuna tunduvaid eesmärke. Ei tohi lasta end mõjutada asjadest ja arvamustest, mis sind tagasi hoiavad. Kui sa ise usud endasse ja oma eesmärkidesse, siis jätka sellel teel töökalt ja enesekindlalt! Usu, et sa saad kõigega hakkama ja saavutad “võimatu”!

Kuna ma koolis jutuhoos unustasin pilti teha, siis lisan siia paar pilti oma esitlusest.

SHARE:


0 comments so far.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *