Lõpuks ometi Palma!

Ma olen seda päeva niiii kaua oodanud. Et saaksin hommikul puuduliku unega kell 5 üles ärgata ja end bussijaama toimetada. Ja sealt LuxExpressiga Riia bussijaama, edasi Riia lennujaama ja siit läbi Berliini lõpuks Palmale jõuda. Hetkel olen Riia lennujaamas ehk umbes poolel teel ja ma olen lihtsalt nii õnnelik!

Viimane nädal möödus pakkides ja reisiks valmistudes ehk nagu ikka – helikiirusel. Eile õhtul veel mõtlesin, et üks päev võiks veel olla, siis saaks rahulikult magada ka enne reisimist. Aga mis seal ikka. Paadid said neljapäeval pakitud ja mu isa hakkas nendega reede hommikul Palma poole sõitma.

Palmaks (ja üldse järgmiseks hooajaks) valmistudes veetsin ma loomulikult ka suure aja Sparta jõusaalis. See on uskumatu kui õnnelik ma olen, et meil on naiskadega treeninggrupp. Meiega liitus ka Betti seega on nüüd trennides veelgi lõbusam (nagu oli näha ka kükipäeva videost). Ma olen lihtsalt iga päev nii õnnelik, sest näen, et teen õiget asja. Tean, et füüsiline areng ei pruugi end veel suuresti Palmal ilmutada, aga asjad liiguvad kindlasti õiges suunas ja seda väga jõudsalt!

Mul on suur heameel rääkida teile natuke ka oma toetajatest ja varustajatest Tokyo 2020 olümpiatsükli juures. Minuga jätkavad minu 2 pikaajalist varustajat – Sparta, kes on mind toetanud juba muideks aastast 2010 ja Bliz Protective Sports Gear, kes varustab mind nii päikseprillide kui ka kiivritega! Alustasin koostööd ka sellise suurepärase brändiga nagu Thule, kelle kõik tooted on väga vastupidavad ja kvaliteetsed. Lisaks varustavad mind Polar ja Rattariided.com ning saan uhkusega öelda, et olen ka värske ProKaamera Team’i liige!!

Järgmine update juba Palmalt! 🙂

SHARE:


0 comments so far.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *