SAILING + TRAVEL + LIFESTYLE + ORGANISATIONAL WIZARD + SUSTAINABILITY

Tahaks keskenduda

Tahaks keskenduda vaid treeningutele ja kõigele sellega kaasnevale. Tahaks läbi lugeda toitumise teemalised raamatud, mis kodus riiulis ootavad. Tahaks omale selle blogi asemel luua korraliku kodulehe. Tahaks filmida ja vloge kokku panna. Tahaks blogi ka tihedamini kirjutada.

Aga olude sunnil on nii, et selleks kõigeks praegu lihtsalt aega ei ole. Pühapäeval sain endale mingi vastiku viiruse külge ja olen pidanud trennidest isegi natuke eemal olema. Aga see ei ole tegelikult see, mis mind ajaliselt kinni hoiab. Esiteks on töö, mida ma küll armastan, sest mul on trennis maailma kõige ägedamad lapsed, kuid mis võtab arusaadavalt omajagu aega ja energiat. Teiseks on aga ülikooli lõpetamine, mis on see põhiline asi, mis mind kinni hoiab. Uurimistöö, e-testid, kontrolltööd, referaadid jne jne. Ja veelkord uurimistöö!!

Ehk siis tahan teile öelda, et kogu aeg on jube kiire. Ja mitte, et ma kurdan, sest kõik need kohustused olen omale ise valinud, vaid annan mõista, et olen siin sotsiaalmeedias tõenäoliselt mai lõpuni suhteliselt kaduv nähtus. See on viimane postitus enne Hyeres’i MK etapile minekut. Ühtegi vlogi ei jõua ka enne Hyeresi teha. Hyeres’is üritan kaamerat ikka kasutada, et hiljem oleks, mida kokku panna, aga ka sealt tõenäoliselt väga pikkasid sissekandeid või videojuppe jooksvalt ei tule. Kokkuvõtvalt olen lihtsalt väga hõivatud asjadega, mida ei saa kuidagi enam edasi lükata ning asjad, mida südamest tahaks teha jäävad praegu natuke tahaplaanile.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *